Niemal każdy przekonał się kiedyś, jak bardzo ekskluzywny trasport podnosi rangę firmy.
Nasi kierowcy są w pełni profesjonalni, dyskretni, doświadczeni i pomocni, dzięki temu możesz być pewien, że Twoi goście lub kontrahenci poczują się komfortowo, a Ty zyskasz jeszcze więcej zaufania. Możesz już teraz zastanawiać się, który samochód będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy. Jednak już po telefonicznym uzgodnieniu szczegółów na pewno wyłoni się faworyt, który podniesie prestiż Twoich transakcji.
Podróż na lotnisko szczególny moment, wymagający dobrej organizacji i ... relaksu. Profesjonalny kierowca potrafi dokonać cudów. Te cuda są u nas w standardowej ofercie. Sprawdź nas!
Po powrocie będzie na Ciebie czekała limuzyna a szofer powita Cie na lotnisku.


Mówi się, choć sami nie wiemy od kogo się to zaczęło, że gdy w naszej limuzynie Panna Młoda zdejmie na chwilę lewy bucik, to jej mąż będzie podziwiał jej udrodę przez wiele lat a jego energia...
Nie są to w pełni sprawdzone informacje ale miło nam, że powstała tradycja związana z naszymi limuzynami.

Jsteśmy również znani z perfekcyjnej dbałości o każdy szczegół - od bukiecików kwiatów po schłodzony szampan oczekujący na Państwa Młodych.
Tylko raz w życiu możesz podjechać pod kościół taką limuzyną!

Jeśli planujesz ślub nawet w przyszłym roku - zadzwoń już teraz!
Nasze limuzyny są rozchwytywane w najbardziej popularnych miesiącach. Upewnij się, że poczujesz ten komfort.
Ciekawe, czy jesteś w stanie wyobrazić sobie jak niezwykłą zabawą jest impreza w luksusowym wnętrzu limuzyny. Oprócz tego unikasz kłopotów z parkingiem i powrotem do domu. Nasi kierowcy świetnie znają miasto i są znani z bardzo sympatycznego usposobienia.
Czy znasz to uczucie, kiedy bawisz się naprawdę cudownie, otoczony luksusem i elegancją, wśród znajomych, którzy czują się równie świetnie? Jeśli jeszcze nie wiesz jak długo będziesz wspominał te fantastyczne chwile, będąc sobie wdzięczny, że podjąłeś decyzję właśnie teraz, zadzwoń i dowiedz się jak wspaniałą propozycję mamy dla Ciebie.
I nie myśl o tym przez całą noc... wybierz noc, która będzie należała do Was.
Może to będą urodziny, wieczór panieński lub kawalerski, impreza okolicznościowa bądź po prostu dobry wieczór na świetną zabawę.
Są dni, które chcesz zapamiętać do końca życia! Dlaczego nie przeżyć ich w jeszcze bardziej niesamowity sposób?! Czy już widzisz siebie w limuzynie w taki szczególny dzień? Czy możesz poczuć to, co za kilka lat będziesz wspominał oglądając zdjęcia z uroczystości, pamiętając w jakim stylu jechałeś luksusowym samochodem?

Zadzwoń! Mamy wiele ciekawych propozycji dla Ciebie i Twoich znajomych.
Zrób to w najlepszym stylu! To tylko raz w życiu. Spojrz poniżej i sprawdź, który z samochodów będzie najodpowiedniejszy na tę wyjątkową okazję. Wsiadając do któregoś z tych samochodów rozpoczynasz niesamowity i tak bardzo oczekiwany nowy etap życia. Zrób to w najlepszym samochodzie!Your Chicago Limo 2007